Про встановлення флагштоку

Від 11.08.2011. № 277

Про встановлення флагштоку

Розглянувши звернення Долинської районної організації всеукраїнське об’єднання «Свобода» щодо встановлення флагштоку, договір оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Долина від 01.03.2011 року, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Погодити місце розташування флагштоку по проспекті Незалежності,12 в м. Долина.

2. Зобов’язати Долинську районну організацію всеукраїнського об’єднання «Свобода» погодити схему-прив’язку флагштоку в інженерних службах міста, КП «Комунгосп», СЕС, СДПЧ, ВДАІ. Погоджену схему передати в архів відділу містобудування та архітектури міської ради.

3. Попередити Долинську районну організації всеукраїнське об’єднання «Свобода», що в разі невиконання п.2 дане рішення втрачає чинність.

Документ опубліковано 11 серпня 2011