Про оренду приміщень

Від 13.07.2011. № 229

Про оренду приміщень

Розглянувши звернення управління Пенсійного фонду України в Долинському районі про продовження терміну оренди приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина, керуючись Закон України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

1. Дати дозвіл управлінню Пенсійного фонду України в Долинському районі (начальник Голубка Я. М.) на продовження терміну договору оренди нежитлового приміщення площею 505,15 кв. м. по вул. Грушевського, 18 для забезпечення діяльності управління терміном до 31.12.2013 року.

2. Орендарю, управління Пенсійного фонду України в Долинському районі в місячний термін з дня прийняття рішення виконавчим комітетом міської ради продовжити договір оренди з комунальним підприємством «Житлово-експлуатаційна організація» (директор Корбут П.П.)

Заступник міського голови Максим Новосельський

Документ опубліковано 13 липня 2011