Про надання дозволу на реконструкцію

Від 12.12.2012. № 388

Про надання дозволу на реконструкцію
Розглянувши заяву підприємця Гнатюк-Савіцької Алли Йосипівни щодо реконструкції орендованого приміщення магазину «Обнова» з будівництвом окремого входу по проспекту Незалежності, 8А в м. Долина, витяги про реєстрацію права власності на нерухоме майно, технічний паспорт на громадський будинок, договір купівлі-продажу частини приміщення магазину, договір про поділ майна, що є у спільній частковій власності, договір оренди земельної ділянки від 21.02.2012 року, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити підприємцю Гнатюк-Савіцькій Аллі Йосипівні провести реконструкцію орендованого приміщення магазину «Обнова» з будівництвом окремого входу по проспекту Незалежності, 8а в м. Долина .
2. Зобов’язати підприємця Гнатюк-Савіцьку А.Й., отримати містобудівні умови й обмеження забудови земельної ділянки у відділі містобудування та архітектури, виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію орендованого приміщення магазину «Обнова» з будівництвом окремого входу по проспекту Незалежності, 8а в м. Долина в ліцензованій проектній організації, погодити його у встановленому законодавством порядку і повідомити інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю про початок проведення будівельних робіт .
3. Попередити підприємця Гнатюк-Савіцьку А.Й., що проведення будівельних робіт на об’єкті без зареєстрованої декларації про початок виконання будівельних робіт в інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до Положення «Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» та Порядку залучення, розрахунку розміру і використання пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Долини підприємцю Гнатюк-Савіцькій А.Й. укласти в двотижневий термін угоду з міською радою про пайову участь.
5. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чиним законодавством.

Документ опубліковано 12 грудня 2012