Про надання дозволу на реконструкцію житлового будинку

Від 15.11.2012. № 356
Про надання дозволу на реконструкцію житлового будинку

Розглянувши заяву громадянина Івасіва С. Р. щодо реконструкції частини житлового будинку з розширенням за рахунок прибудови та надбудови мансардного поверху по вул. Ольги Рожкевич, 10 в м. Долина, державний акт на право власності на земельну ділянку (cерія ЯК №552517), технічний паспорт, договір дарування домоволодіння від 09.03.2008 року, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити громадянину Івасіву С. Р. провести реконструкцію частини житлового будинку з розширенням за рахунок прибудови та надбудови мансардного поверху по вул. Ольги Рожкевич, 10 в м. Долина.
2. Присвоїти поштову адресу: вул. Ольги Рожкевич,10а м. Долина.
3. Зобов’язати громадянина Івасіва С.Р., отримати у відділі містобудування та архітектури будівельний паспорт, виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію частини житлового будинку з розширенням за рахунок прибудови та надбудови мансардного поверху по вул. Ольги Рожкевич, 10а в м. Долина. Повідомити інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю про початок проведення будівельних робіт .
4. Попередити громадянина Івасіва С.Р. що проведення будівельних робіт на об’єкті без зареєстрованого повідомлення про початок будівельних робіт інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених будівельних робіт у повідомленні, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
5. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним законодавством.

Секретар міської ради Віктор Гошилик

Документ опубліковано 15 листопада 2012