Про створення робочої комісії

Від 15.11.2012. № 344

Про створення робочої комісії

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2011 р. № 223 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів» та бюджетної програми 2505050 “Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів”, з метою забезпечення якісного контролю за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів і придбанням квартир, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Створити робочу комісію згідно з додатком.
2. Робочій комісії забезпечити підбір пропозицій щодо закупівлі житлової площі згідно з прийнятою програмою з наступним затвердженням їх виконавчим комітетом.
3. Юридичному відділу (Васько Р.І.) здійснити всі необхідні організаційні заходи, пов’язані з оформленням правовстановлюючих документів на нерухоме майно.
4. Фінансовому відділу (Попович Н.Я.) профінансувати витрати, пов’язані з виконанням зазначених програм.
5. Юридичному відділу(Васько Р.І.), за погодженням із заступником міського голови Жовніром І.М. подати на розгляд виконкому пропозиції по розподілу придбаної квартири.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову.

Секретар міської ради Віктор Гошилик

Документ опубліковано 15 листопада 2012