Про списання боргу

Від 19.09.2012. № 257

Про списання боргу

Розглянувши заяву комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація» Долинської міської ради про списання заборгованості за послуги з утримання будинку, споруд та прибудинкової території за адресою просп. Незалежності, 17 кв. 24 в м. Долина у зв’язку зі смертю квартиронаймача, беручи до уваги те, що в квартирі зареєстровані малолітні діти, які перебувають в Долинському дитячому будинку, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація» Долинської міської ради (П.Корбут) списати борг за комунальні послуги з утримання будинку, споруд та прибудинкової території в сумі 3 965,02 грн. (три тисячі дев’ятсот шістдесят п’ять гривень 02 коп.), що рахується за квартирою № 24 по проспекту Незалежності, 17 в м. Долина.

2. Комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація» Долинської міської ради опломбувати житлову квартиру № 24 по проспекту Незалежності, 17 в м. Долина з метою її збереження та запобігання проникненню сторонніх осіб в приміщення до 2020 року до досягнення повноліття старшою дитиною, зареєстрованою в даному приміщенні.

Заступник міського голови Ігор Жовнір

Документ опубліковано 19 вересня 2012