Про оренду приміщення

Від 19.09.2012 № 252

Про оренду приміщення

Розглянувши звернення Управління Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області про надання в оренду приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина, беручи до уваги Закон України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

1. Розірвати договір № 23-11 від 01.04.2011 року оренди нежитлового приміщення по вул. Чорновола,6 між КП «Житлово-експлуатаційна контора» Долинської міської ради та Долинському РВ УМВС.

2. Надати в оренду Управлінню Державної міграційної служби в Івано-Франківській області приміщення загальною площею 107,4 кв. м. по вул. Чорновола, 6 для розміщення Долинського районного сектору УДМС в Івано-Франківській області терміном до 31.12.2014 року.

3. Орендарю, Управлінню Державної міграційної служби в Івано-Франківській області, в місячний термін з дня прийняття рішення виконавчим комітетом міської ради укласти договір оренди з комунальним підприємством «Житлово-експлуатаційна організація» Долинської міської ради (начальник Корбут П.П.).
4. Попередити орендаря, Управління Державної міграційної служби в Івано-Франківській області, що у разі невиконання п. 3, дане рішення втрачає чинність згідно з чинним законодавством.
5. Рішення виконавчого комітету від 27.01.2011. № 18 «Про оренду приміщень» вважати таким, що втратило чинність.
Заступник міського голови Ігор Жовнір

Документ опубліковано 19 вересня 2012