Про передачу в особисту власність Ільківу Романові Богдановичу квартири № 67 в будинку № 28-А вул. Грушевського

Від 19.09.2012. № 250

Про передачу в особисту власність
Ільківу Романові Богдановичу
квартири № 67 в будинку № 28-А
вул. Грушевського

Розглянувши заяву від наймача Ільківа Р. Б. на приватизацію квартири, що знаходиться за адресою вул. Грушевського, 28-А, кв. 67, яка використовується ним, виконавчий комітет відмічає, що мешканець квартири згідно із Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду” не має пільги на безоплатну передачу у власність квартири.
Після розрахунків та розгляду матеріалів, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Прохання наймача квартири Ільківа Романа Богдановича в якій він мешкає, знаходиться за адресою вул. Грушевського, 28-А, кв. 67, задовільнити і передати вказану квартиру в приватну власність.
2. Розрахунок безоплатно приватизованої площі, вартість надлишків загальної площі квартири затвердити додатком.
3. Сума в розмірі 3,56 грн. за надлишки загальної площі гр. Ільків Р. Б. сплачує на розрахунковий рахунок № 31413544700156.
4. Івано-Франківському обласному бюро технічної інвентаризації оформити свідоцтво про власність на житло у десятиденний термін на одержання належних мешканцю квартири житлових чеків на суму 4,20 грн.
5. Долинській житлово-експлуатаційній організації у десятиденний строк укласти договір з Ільків Р. Б. на участь у її витратах, обслуговування та ремонт будинку.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови І. Жовніра.

Заступник міського голови Ігор Жовнір

Документ опубліковано 19 вересня 2012