Про надання дозволу на будівництво складу

Від 01.08.2012. № 219

Про надання дозволу на будівництво складу

Розглянувши лист НГВУ «Долинанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» щодо будівництва складу для зберігання соляної кислоти, договір оренди земельної ділянки, викопіювання з плану місця розташування складу, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні»,«Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дати дозвіл НГВУ «Долинанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» на будівництво складу для зберігання соляної кислоти в м. Долина на землях гірничого відводу біля ГЗН №1.
2. Зобов’язати НГВУ «Долинанафтогаз» отримати відділі містобудування та архітектури містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки, виготовити проектно-кошторисну документацію в ліцензованій проектній організації на будівництво складу для зберігання соляної кислоти, при потребі погодити її в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно чинного законодавства повідомити інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю про початок виконання будівельних робіт.
3. Попередити НГВУ «Долинанафтогаз», що проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції Держархбудконтролю здійснення незазначених у декларації будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до Положень «Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» та Порядку залучення, розрахунку розміру і використання пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Долини НГВУ «Долинанафтогаз» (Гой М.Д.) укласти в тижневий термін угоду з міською радою про пайову участь.

Секретар міської ради Віктор Гошилик

Документ опубліковано 01 серпня 2012