Про реконструкцію квартир

Від 10.07.2012 № 196

Про реконструкцію квартир

Розглянувши заяву громадянки Оркуш Л. І. щодо реконструкції та об’єднання двох квартир, договори купівлі-продажу квартир від 27.04.2012 року, технічні паспорти, витяги про реєстрацію права власності на нерухоме майно, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність” та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити громадянці Оркуш Л. І. реконструкцію з об’єднанням двох квартир № 106 та 106а по вул. Обліски, 34 в м. Долина.
2. Зобов’язати громадянку Оркуш Л.І. отримати у відділі містобудування та архітектури вихідні дані, виготовити проектно-кошторисну документацію в ліцензованій проектній організації на реконструкцію з об’єднанням двох квартир № 106 та 106а по вул. Обліски, 34 в м. Долина, погодити її у встановленому законодавством порядку і одержати дозвіл на початок проведення будівельних робіт в органах Держархбудконтролю.
3. Попередити громадянку Оркуш Л.І., що проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до Положень «Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» та Порядку залучення , розрахунку розміру і використання пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Долини гр. Оркуш Л.І. укласти в тижневий термін угоду з міською радою про пайову участь.
5.Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним
законодавством.