Про будівництво

Від 26.03.2013. № 59

Про будівництво

Розглянувши заяву громадянина Шіца О. Б. щодо будівництва житлового будинку з господарською будівлею по вул. Ольги Рошкевич, 2 в м. Долина, державний акт на право власності на земельну ділянку (серія ЯЖ №165611), договір купівлі-продажу земельної ділянки від 31.08.2011 року, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити громадянину Шіцу О. Б. будівництво житлового будинку з господарською будівлею по вул. Ольги Рошкевич, 2 в м. Долина на власній земельній ділянці.
2. Зобов’язати громадянина Шіца О.Б., отримати у відділі містобудування та архітектури будівельний паспорт, виготовити проектно-кошторисну документацію на будівництво житлового будинку з господарською будівлею по вул. Ольги Рошкевич, 2 в м. Долина. Повідомити інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю про початок проведення будівельних робіт.
3. Попередити громадянина Шіца О.Б., що проведення будівельних робіт на об’єкті без зареєстрованого повідомлення про початок будівельних робіт інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених будівельних робіт у повідомленні, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним законодавством.

Документ опубліковано 26 березня 2013