Про реконструкцію квартири та будівництво господарських споруд

Від.26.03.2013. № 57
Про реконструкцію квартири та будівництво господарських споруд

Розглянувши заяву громадянина Полуніна В. І. щодо реконструкції квартири та будівництва господарських будівель та споруд повул. Нафтовиків, 7/1 в м. Долина, договір дарування квартири, свідоцтво про право власності на нерухоме майно (земельну ділянку), витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на земельну ділянку, витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно, технічний паспорт, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити громадянину Полуніну В. І. реконструкцію квартири та будівництва господарських будівель та споруд по вул. Нафтовиків, 7/1 в м. Долина на власній земельній ділянці.
2. Зобов’язати громадянина Полуніна В.І., отримати містобудівні умови й обмеження забудови земельної ділянки у відділі містобудування та архітектури, виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію квартири та будівництва господарських будівель та споруд по вул. Нафтовиків, 7/1 в м. Долина. Повідомити інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю про початок проведення будівельних робіт .
3. Попередити громадянина Полуніна В.І., що проведення будівельних робіт на об’єкті без зареєстрованого повідомлення про початок будівельних робіт інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених будівельних робіт у повідомленні, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4. Відповідно до Положень «Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» та Порядку залучення, розрахунку розміру і використання пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Долини громадянину Полуніну В.І. укласти в двотижневий термін угоду з міською радою про пайову участь.
5. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним законодавством.

Документ опубліковано 26 березня 2013