Про дозвіл на користування спільним коридором

Від 26.03.2013. № 53

Про дозвіл на користування спільним коридором

Розглянувши заяву громадянина Семківа Михайла Васильовича про надання дозволу на користування частиною нежитлового приміщення (коридору), що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина, беручи до уваги договір купівлі-продажу від 17.12.2012 року № 3733, керуючись Цивільним кодексом України, Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

1. Дозволити громадянину Семківу Михайлу Васильовичу тимчасове користування частиною нежитлового приміщення (коридору), розташованого у цокольному поверсі (вхід з дворової частини) за адресою: вул. Чорновола, 6 в м. Долина для забезпечення доступу до нежитлового приміщення приватної власності площею 48,0 кв. на час проведення ним реконструкції з облаштуванням входу у даному приміщенні до 31.12.2013 року.

2. Попередити громадянина Семківа М.В., що у разі проведення ним реконструкції з облаштування входу у нежитловому приміщенні приватної власності по вул. Чорновола, 6 дане рішення втрачає чинність згідно з чинним законодавством.

Документ опубліковано 26 березня 2013