Про користування майном

Від 07.03.2013. № 43

Про користування майном

Розглянувши звернення комунального підприємства «Управління комунального майна» про надання дозволу на користування частиною нежитлового приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина, керуючись Закон України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

1. Дозволити комунальному підприємству «Управління комунального майна» (директор П.Корбут) користуватися частиною нежитлового приміщення площею 141,0 кв. м, розташованого за адресою: вул. Чорновола, 10 в м. Долина для виконання статутних завдань організації терміном до 31.12.2015року.

2. Користувачеві, комунальному підприємству «Управління комунального майна» в місячний термін з дня прийняття рішення виконавчим комітетом міської ради укласти договір користування з Долинською міською радою.

Документ опубліковано 07 березня 2013
Втратило чинність