Про передачу в особисту власність Мищак Юлії Юліанівні квартири № 2 в будинку № 2 вул. Пачовського

Від 27.02.2013. № 32

Про передачу в особисту власність
Мищак Юлії Юліанівні
квартири № 2 в будинку № 2
вул. Пачовського

Розглянувши заяву від наймача Мищак Юлії Юліанівни на приватизацію квартири, що знаходиться за адресою вул. Пачовського, 2, кв. 2, яка використовується нею та членами її сім’ї, виконавчий комітет відмічає, що мешканці квартири згідно із Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду” не мають пільги на безоплатну передачу у власність квартири.
Після розрахунків та розгляду матеріалів, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Прохання наймача квартири Мищак Юлії Юліанівни в якій вона мешкає, знаходиться за адресою вул. Пачовського, 2, кв. 2, задовільнити і передати вказану квартиру в спільну (сумісну) власність.
2. Розрахунок безоплатно приватизованої площі, вартість надлишків загальної площі квартири затвердити додатком.
3. Державну реєстрацію прав власності на квартиру провести у реєстраційній службі Долинського районного управління юстиції для одержання належних мешканцям квартири житлових чеків на суму2,86 (1,34) грн.
4. Долинському Управлінню комунального майна у десятиденний строк укласти договір з Мищак Ю. Ю.. на участь у її витратах на обслуговування та ремонт будинку.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови І. Жовніра.

Документ опубліковано 27 лютого 2013