Про оренду приміщення

Від 14.02.2013. № 24

Про оренду приміщення

Розглянувши звернення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності про продовження оренди приміщення, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долини, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

1. Продовжити Долинському Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Тисяк Л. Й.) оренду нежитлового приміщення загальною площею 50,4 кв. м по вул. Грушевського, 18 терміном до 31.12.2015 року.

2. Орендарю, Долинському фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, у в двотижневий термін з дня прийняття рішення виконавчим комітетом міської ради укласти договір оренди з балансоутримувачем.

Документ опубліковано 14 лютого 2013