Про надання дозволу на будівництво індивідуального гаражу

Від 14.02.2013. № 21

Про надання дозволу на будівництво індивідуального гаражу

Розглянувши заяву громадянина Дубея Миколи Михайловича щодо будівництва індивідуального гаражу по вул. ________ в м. Долина, державний акт на право власності на земельну ділянку (cерія ЯМ №732361), робочий проект на будівництво гаражу, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити громадянину Дубею Миколі Михайловичу провести будівництво індивідуального гаражу по вул. _________ в м. Долина.

2. Зобов’язати громадянина Дубея М.М. отримати у відділі містобудування та архітектури містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки, виготовити проектно-кошторисну документацію на будівництво індивідуального гаражу по вул. _________ в м. Долина. Повідомити інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю пропочаток проведення будівельних робіт .

3. Попередити громадянина Дубея М.М., що проведення будівельних робіт на об’єкті без зареєстрованого повідомлення про початок будівельних робіт інспекції Держархбудконтролю або здійснення незазначених будівельних робіт у повідомленні, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.

4. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним

законодавством.