Про оренду приміщення

Від 16.01.2013. № 13

Про оренду приміщення

Розглянувши звернення Благодійного фонду громади м. Долина про надання в оренду нежитлового приміщення (конференцзал), що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина, беручи до уваги Закон України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

1. Розірвати договір оренди нежитлового приміщення по вул. Грушевського, 11 з ФПП «Долинський бізнес-центр» за згодою.

2. Надати в оренду Благодійному фонду громади м. Долина нежитлове приміщення загальною площею 62,1 кв. м. по вул. Грушевського, 11 в м. Долина терміном до 31.12.2013 року.

2.1. Договір оренди достроково розривається в разі приватизації об’єкта оренди, шляхом оголошення аукціону.

3. Орендарю, Благодійному фонду громади м. Долина, в двотижневий термін з дня прийняття рішення виконавчим комітетом міської ради укласти договір оренди з балансоутримувачем.

Секретар міської ради Віктор Гошилик

Документ опубліковано 16 січня 2013