Про затвердження тарифів на послуги зі збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів, що надаються КП «Комунгосп» Долинської міської ради

Від 28.04.2022 № 395

Про затвердження тарифів на послуги зі збирання,
вивезення та захоронення твердих побутових відходів,
що надаються КП «Комунгосп» Долинської міської ради

Розглянувши звернення КП «Комунгосп» та проаналізувавши стан справ у сфері поводження з твердими побутовими відходами в Долинській територіальній громаді, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006р. №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами» зі змінами, законами України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів», «Про засади регуляторної політики», ст.29,30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити тарифи на послуги зі збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів, що надаються комунальним підприємством «Комунгосп», згідно з додатком.
  2. Звільнити від сплати за послуги зі збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів жителів Тростянецького старостинського округу Долинської територіальної громади.
  3. Нарахування за послуги зі збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів проводиться мешканцям які зареєстровані за місцем проживання в межах Долинської територіальної громади.
  4. Опублікувати дане рішення у « Віснику міської ради» та на офіційному сайті Долинської міської ради.
  5. Комунальному підприємству «Комунгосп» довести до відома населення про зміст даного рішення шляхом розміщення відповідної інформації на дошках оголошень, в засобах масової інформації та шляхом рознесення квитанцій з відповідною інформацією до отримувачів послуг.
  6. Дане рішення ввести в дію після його офіційного оприлюднення у «Віснику міської ради» та застосувати з 01.05.2022 року.
  7. Рішення виконавчого комітету міської ради від 06.07.2018 № 144 вважати таким, що втратило чинність з 01.05.2022 року.
  8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Івана Пастуха.

Міський голова Іван Дирів

рішення виконавчого комітету
від 28.04.2022 № 395

Тарифи на послуги зі збирання,