Про розгляд клопотання гр. Готліб А.Ф.

Від 09.12.2011. № 473-14/2011

Про розгляд клопотання
гр. Готліб А.Ф.

Розглянувши заяву громадянина Готліба Андрія Федоровича, який проживає в ___________________, про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0130 га по вул. Панаса Мирного, технічні матеріали та документи, що підтверджують розмір земельної ділянки, керуючись ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Передати громадянину Готлібу Андрію Федоровичу безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0130 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Панаса Мирного.

2. Попередити громадянина Готліба А.Ф., що право власності на земельну ділянку виникає з моменту реєстрації цього права.

3. Зобов’язати громадянина Готліба А.Ф. виконувати обов’язки власника відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України.

Документ опубліковано 09 грудня 2011