Про розгляд заяви гр. Клей О.В. та Клей В.Л.

Від 03.11.2011. № 429-13/2011

Про розгляд заяви
гр. Клей О.В. та Клей В.Л.

Розглянувши заяву громадян Клей Оксани Василівни та Клей Василя Любомировича, які проживають в____________________, про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,1412 га по вул. Крушельницької, 12, технічні матеріали та документи, що підтверджують розмір земельної ділянки, керуючись ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Передати громадянину Клей Василю Любомировичу безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,1412 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Крушельницької, 12.
2. Попередити громадянина Клей В.Л., що право власності на земельну ділянку виникає з моменту реєстрації цього права.

3. Зобов’язати громадянина Клей В.Л. виконувати обов’язки власника відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України.

Документ опубліковано 03 листопада 2011