Про розгляд заяви гр. Витязь О.А.

Знято з контролю від 10.01.2013. № 966-27/2013

Від 03.11.2011. № 416-13/2011

Про розгляд заяви
гр. Витязь О.А.

Розглянувши заяву громадянки Витязь Оксани Андріївни, яка проживає в___________________________, про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,1656 га по вул. Бойківська, технічні матеріали та документи, що підтверджують розмір земельної ділянки, керуючись ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл громадянці Витязь Оксані Андріївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1656 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Бойківська у власність за рахунок земель міської ради.

2. Зобов’язати громадянку Витязь О.А. замовити в ліцензованій землевпорядній організації проект відведення земельної ділянки і подати його для затвердження у встановленому законом порядку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань землекористування та земельних відносин.

Документ опубліковано 03 листопада 2011