Про участь в другому обласному конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування в 2011 році

Від 17.10.2011 № 389-12/2011

Детально ознайомившись з Положенням про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, затвердженим рішенням обласної ради від 04.01.2011. № 40-2/2011, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Прийняти участь в другому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

2. Доручити відділу енергозбереження, інвестицій та муніципального розвитку міської ради розробити проекти «Підвищення ефективності роботи Долинської міської ради через створення внутрішньої інформаційної інфраструктури та формування передумов до входження в інтегровану інформаційно-аналітичну систему органів державної влади та органів місцевого самоврядування України» та «Формування базових передумов для впровадження заходів, спрямованих на підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів в секторі житлових будівель м. Долина, шляхом створення комунального центру енергетичного аудиту» і подати їх на розгляд ради Конкурсу.

3. Фінансовому відділу міської ради, в разі перемоги вказаних проектів у Конкурсі, передбачити кошти на їх співфінансування в проекті міського бюджету на 2012 рік.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету міської ради Світлану Сапетну.

Документ опубліковано 17 жовтня 2011