Про затвердження уточненої площі земельної ділянки гр. Юрчишин Я.М.

Від 04.08.2011. № 339-9/2011

Про затвердження уточненої площі
земельної ділянки гр. Юрчишин Я.М.

В зв’язку з уточненням розмірів земельної ділянки, що визначилась при проведенні підготовчих робіт при виготовленні Державного акту на право власності та беручи до уваги план встановлення меж, виготовлений ліцензованою землевпорядною організацією, керуючись ст. 12, 116, 120, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Затвердити громадянину Юрчишину Ярославу Миколайовичу, який проживає в ________________, уточнену площу земельної ділянки в садовому товаристві “Тампонажник”, в розмірі 0,0626 га (було 0,0600 га) – для ведення садівництва, що передана у власність згідно з п. 562 додатку до рішення міської ради від 23.12.1993 року.

2. Попередити громадянина Юрчишина Я.М. та виконавців робіт, що при виготовленні і видачі Державного акту на право власності на земельну ділянку необхідно врахувати те, що на землі, які відносяться до санітарно-охоронних зон підземних, повітряних комунікацій, накладаються обмеження (обтяження) і сервітути.

Документ опубліковано 04 серпня 2011