Про розгляд заяви гр. Коваль Л.В.

Знято з контролю від 09.12.2011. № 448-14/2011

Внесено зміни від 09.12.2011. № 470-14/2011

Від 14.07.2011. № 291-8/2011

Про розгляд заяви
гр. Коваль Л.В.

Розглянувши заяву громадянки Коваль Любов Василівни, яка проживає в _____________, про надання дозволу на реконструкцію квартири № 16 з розширенням за рахунок прибудови балкону та виділення земельної ділянки площею 0,0028 га в м. Долина по вул. Обліски, 12, заключення відділу містобудування та архітектури, керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 31.03.2004 р. № 427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів” та від 26.05.2004 р. № 677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, п.34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду землі”, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, ст.144 Конституції України, міська рада

1. Дати дозвіл громадянці Коваль Любові Василівні на реконструкцію квартири № 16 з розширенням за рахунок прибудови по вул. Обліски, 12/16 у м. Долина.

2. Передати громадянці Коваль Любові Василівні земельну ділянку площею 0,0028 га для реконструкції квартири № 16 з розширенням за рахунок прибудови по вул. Обліски, 12/16, у м. Долина в оренду терміном на 1 (один) рік.

3. Зобов’язати громадянку Коваль Л.В.:
3.1. Забезпечити через ліцензовану землевпорядну організацію виготовлення документації, що необхідна для заключення договору оренди земельної ділянки, а в відділі містобудування та архітектури вихідні дані на виготовлення проектно-кошторисної документації.
3.2. В місячний термін укласти з Долинською міською радою договір оренди земельної ділянки.
3.3. Зобов’язати громадянку Коваль Л.В. виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію квартири № 16 з розширенням за рахунок прибудови по вул. Обліски, 12/16, у м. Долина в ліцензованій проектній організації, погодити його у відповідних службах і одержати дозвіл на проведення будівельних робіт в органах Держархбудконтролю.
3.4. Відповідно до Положень «Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Долини» та «Про пайову участь замовників будівництва у формуванні цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Долини» в місячний термін укласти угоду з Долинською міською радою про сплату пайового внеску.

4. Попередити громадянку Коваль Л.В.:
4.1. Проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції держархбудконтролю, або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4.2. В разі невиконання п. 3 у вказані терміни буде розглянуто питання про скасування даного рішення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань землекористування та земельних відносин і з питань містобудування та архітектури.

Секретар міської ради Віктор Гошилик

Документ опубліковано 14 липня 2011