Про розгляд клопотання гр. Кулікової Г.І.

Від 26.05.2011. № 251-7/2011

Про розгляд клопотання

гр. Кулікової Г.І.

Розглянувши клопотання громадянки Кулікової Галини Іванівни, що проживає в ___________________, про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,6500 по вул. Привокзальна, 18, договір купівлі-продажу від 09.04.2008 зареєстрованого в реєстрі за № 5523, Державний акт на право постійного користування землею ІФ-01-05-4/000004 від 08.07.1994 р. керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 5 Закону України “Про оренду землі”, ст.ст. 12, 93, 124 Земельного кодексу України, ст. 144 Конституції України, міська рада

1. Вилучити земельну ділянку площею 0,6500 га по вул. Привокзальна, 18, в зв’язку з продажем адміністративно-побутових приміщень.

2. Передати громадянці Куліковій Галині Іванівні земельну ділянку площею 0,6500 га по вул. Привокзальна, 18, в м. Долина в оренду терміном на 1 (один) рік для реконструкції адміністративно-побутових приміщень під будівництво та обслуговування готельно-відпочинкового комплексу за рахунок земель відведених Долинському підприємству по забезпеченню нафтопродуктами.

3. Встановити охоронну зону шириною 4 м для будівництва каналізаційного колектора (в межах земельної ділянки вказаних у п.2 цього рішення).

4. Зобов’язати гр. Кулікову Г.І.:
4.1. Забезпечити через ліцензовану землевпорядну організацію виготовлення документації, що необхідна для укладення договору оренди земельної ділянки.
4.2. Укласти з Долинською міською радою договір оренди земельної ділянки з дати прийняття рішення та провести його державну реєстрацію.
4.3. В місячний термін укласти з Долинською міською радою угоду про відшкодування плати за землю за фактичне використання земельної ділянки з моменту виникнення права власності на нежиле приміщення та виконати всі умови по даній угоді.

5. Попередити гр. Кулікову Г.І., що в разі невиконання п. 4 дане рішення втрачає чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин.

Документ опубліковано 26 травня 2011