Про передачу в оперативне управління нежитлового приміщення по вул. Омеляна Антоновича, 10

Від 24.12.2012. № 934-26/2012

Про передачу в оперативне управління
нежитлового приміщення
по вул. Омеляна Антоновича, 10

З метою ефективного управління майном, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Долина та забезпечення збереження майна, розглянувши звернення Долинського районного управління юстиції в Івано-Франківській області від 12.12.2012р. №01-31/290 про передачу в оперативне управління, керуючись Господарським кодексом України, п.31 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

1. Дати дозвіл Долинському комунальному підприємству “Житлово-експлуатаційна організація” передати терміном на 10 (десять) років в оперативне управління Головному управлінню юстиції в Івано-Франківській області нежитлове приміщення по вул. Омеляна Антоновича, 10 в м. Долина без права відчуження, застави, продажу.

2. Головному управлінню юстиції в Івано-Франківській області в місячний термін укласти договір довірчого управління на нежитлове приміщення по вул. Омеляна Антоновича, 10 в м. Долина з Долинською міською радою.

3. Рішення міської ради від 12 серпня 2003 року № 325-8/2003 «Про передачу приміщення відділу реєстрації актів громадського стану» вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Ігоря Жовніра.

Документ опубліковано 24 грудня 2012