Про передачу майна комунальному підприємству «Управління комунального майна» Долинської міської ради

Від 24.12.2012. № 933-26/2012

Про передачу майна комунальному підприємству
«Управління комунального майна» Долинської міської ради

Враховуючи Програму реформування системи управління житлово – комунального господарства затверджену рішенням Долинської міської ради від 05.12.2012 року № 889–26/2012 та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Передати комунальному підприємству «Управління комунального майна» Долинської міської ради житловий фонд та нежитлові приміщення (що являються власністю територіальної громади м. Долина) в оперативне управління (по договору) з 1січня 2013 р.
  1. Комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація» Долинської міської ради (директор Корбут П.П.) забезпечити передачу (по акту передачі) житлового фонду та нежитлових приміщень м. Долина і всю супроводжуючу технічну документацію, що перебуває у віданні КП «ЖЕО», Комунальному підприємству «Управління комунального майна» Долинської міської ради з 01 січня 2013 року.
  1. Визначити, що КП «УКМ» Долинської міської ради є правонаступником у всіх питаннях що виникають при експлуатації переданого йому майна від КП «ЖЕО» (зобов’язань, що виникають по діючих договорах КП «ЖЕО» стосовно об’єктів передачі).
  1. Для виконання п.1 даного рішення утворити комісію в складі:

Любомир Волошанський – заступник міського голови, голова комісії;
Петро Корбут – начальник КП «ЖЕО»;
Олег Андріїшин – голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екології;
Мар’яна Бігун – спеціаліст відділу економіки міської ради;
Роксолана Васько – юрист міської ради.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Любомира Волошанського.

Документ опубліковано 24 грудня 2012