Про проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гриневич М.Д. та гр. Сальніков Е.Р.

Від 05.12.2012. № 904-25/2012

Про проект землеустрою щодо відведення

земельної ділянки гр. Гриневич М.Д. та гр. Сальніков Е.Р.

Розглянувши клопотання жителів будинку № 3Б по вул. Грушевського (кв. № 2 – Гриневич Марія Дмитрівна, кв. № 3 – Сальніков Едуард Робертович), про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0098 га, що знаходиться в м. Долина по вул. Грушевського, 3Б для будівництва та обслуговування прибудови, керуючись ст. 144 Конституції України, п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 93, 124, 186 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити розроблений відповідно до рішення Долинської міської ради від 04.08.2011. № 327-9/2011 проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0098 га, що знаходиться в м. Долина по вул. Грушевського, 3Б для будівництва та обслуговування прибудови.

2. Надати громадянам Гриневич Марії Дмитрівні та Сальнікову Едуарду Робертовичу земельну ділянку площею 0,0098 га, що знаходиться в м. Долина по вул. Грушевського, 3Б для будівництва та обслуговування прибудови в оренду терміном на 3 (три) роки.

3. Зобов’язати гр. Гриневич М.Д. та Сальнікова Е.Р.:
3.1. В місячний термін укласти з Долинською міською радою договір оренди земельної ділянки та провести його державну реєстрацію.
3.2. Провести благоустрій та освітлення прилеглої території згідно з вимогами технічних умов.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин.

Документ опубліковано 05 грудня 2012