Про розгляд звернення ТзОВ «Влад-Плюс» щодо зменшення розміру пайової участі

Від 05.12.2012. № 902-25/2012

Про розгляд звернення ТзОВ «Влад-Плюс»
щодо зменшення розміру пайової участі

Розглянувши звернення ТзОВ «Влад-Плюс» (Черпак В. Л.), щодо зменшення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста на суму кошторисної вартості проведених робіт по влаштуванню газопроводу низького тиску Г – 1 (позаплощадковий) і газопроводу високого тиску Г – 3 (позаплощадковий) та мережі 6 кВ (позамайданчикова), відповідну документацію, беручи до уваги листи Долинського УЕГГ ПАТ «Івано-Франківськгаз» від 10.05.2012 р., філії Долинський РЕМ ПАТ «Прикарпаттяобленерго» від 08.05.2012 р., та ОСББ «Дорога оселя» від 07.05.2012 р., враховуючи п. 5 ст. 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Дозволити ТзОВ «Влад-Плюс» передати газопровід низького тиску Г – 1 (позаплощадковий) загальною кошторисною вартістю 7 990,80 грн. у власність ОСББ «Дорога оселя» з метою його належного утримання та експлуатації.

2. Прийняти в комунальну власність:
– газопровід високого тиску Г – 3 (позаплощадковий) загальною кошторисною вартістю 63 801,60 грн.
– мережі 6 кВ (позамайданчикові) загальною кошторисною вартістю 120 404,94 грн.

3. Передачу об’єктів, вказаних в п. 2, провести у місячний термін комісійно по акту прийому – передачі, а фінансовому відділу міської ради (Попович Н. Я.) облікувати їх на балансовому рахунку міської ради з подальшою передачею на баланс спеціалізованим обслуговуючим організаціям (газопровід високого тиску Г-3, – Долинському УЕГГ ПАТ «Івано-Франківськгаз», мережі 6 кВ – філії Долинський РЕМ ПАТ «Прикарпаттяобленерго»).

4. Зменшити розмір пайової участі ТзОВ «Влад-Плюс» у розвитку інфраструктури міста на суму кошторисної вартості будівництва цих об’єктів у розмірі 184 206,54 грн. після підписання акту прийому-передачі.

5. Відділу економіки міської ради (Михнич Р. В.), в тижневий термін після виконання вищезазначених пунктів, провести перерахунок розміру пайової участі, зменшивши її на суму кошторисної вартості будівництва об’єктів у розмірі 184 206,54 грн.

6. В разі не виконання вимог зазначених в даному рішенні у вказані терміни це рішення втрачає чинність.

Документ опубліковано 05 грудня 2012