Про звільнення комунального підприємства «Долинські ринки» від плати за землю

Від 05.12.2012. № 900-25/2012

Про звільнення комунального підприємства
«Долинські ринки» від плати за землю

Розглянувши звернення комунального підприємства «Долинські ринки» Долинської міської ради від 22.11.2012 року № 16 про звільнення підприємства від сплати податку за землю на 2013 рік, беручи до уваги рішення постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна та власності, керуючись п. 28 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

1. Звільнити комунальне підприємство «Долинські ринки» Долинської міської ради від сплати податку за землю у 2013 році.

2. Вивільнені кошти направити на благоустрій території ринку і відобразити в бухгалтерському обліку як кошти, отримані на цільове фінансування.

3. Звіт про використання вивільнених коштів подати постійній комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна та власності.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Ігоря Жовніра.

Документ опубліковано 05 грудня 2012