Про звіт про виконання програми озеленення і догляду за існуючими зеленими насадженнями в м. Долина на 2012 рік

Від 05.12.2012. № 888-25/2012

Про звіт про виконання програми озеленення
і догляду за існуючими зеленими
насадженнями в м. Долина на 2012 рік

Заслухавши та обговоривши звіт директора колективного підприємства «Пролісок» Бойчук С. В. про виконання програми озеленення і догляду за існуючими зеленими насадженнями в м. Долина на 2012 рік керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Затвердити звіт про виконання програми озеленення і догляду за існуючими зеленими насадженнями в м. Долина на 2012 рік (додається).

2. Роботу КП “Пролісок” по виконанню Програми вважати задовільною.

Додаток до рішення міської ради

від 05.12.2012. № 888-25/2012

ЗВІТ

про виконання програми озеленення і догляду за існуючими зеленими насадженнями в м. Долина за 2012 рік.

. I квартал 2012 року.

1. Підготовка насіння і посів квіткових культур в теплиці.
2. Догляд за віолою трьохколірною(прополка, рихлення, підживлення).
3. До Великодних свят було висаджено 50000 тис. штук братчиків (віола трьохколірна): Біля пам’ятника Т. Г. Шевченка, пам’ятника Борцям за волю України, пам’ятника Хреста Голодомору, транспортна розв’язка кільце.
4. Висаджено 550 штук сульфінії, петунії, настурції, чорнобривців у квіткові вази по місту.

II квартал 2012 року.

1.Висаджені однорічні квіти в асортименті:
1). Сальвія – 60 тис. штук.
2). Чорнобривці – 20 тис. штук.
3). Петунія – 10 тис. штук.
4). Агератум – 10 тис. штук.
5). Інші – 25 тис. штук.

2.Вищеназвана розсада квітів висаджена по об’єктах міста, а саме:
1). Музей – 250 м2.
2). Територія біля адмінбудинку районної ради – 250 м2.
3). Хрест голодомору – 90 м2.
4). Пам’ятник Борцям за волю України – 450 м2.
5). Пам’ятник Т.Г.Шевченка – 250 м2.
6). Проспект Незалежності – 800 м2.
7). Площа біля пам’ятника М.Грушевського – 750 м2.
8). Площа біля вічного вогню – 250 м2.

3. Проведена ландшафтна реконструкція клумб біля пам’ятника М. Грушевського. В оздоблені клумб використані камінь та мармурова крихта.

III квартал 2012 року.

1. Проводився постійний догляд за існуючими квітниками, а саме:
1). Прополка, рихлення, чистка борізд – 3500 м2.
2). Підсадка винищених квітів – постійно.
3). Підживлення квітів повним складом міндобрив.
4). Враховуючи спеку проводився постійний полив квітників.

2. Були підстрижені живоплоти біля відділення поштового зв’язку, біля гастронома «На Брочкові», біля відділення Ощадного банку, в сквері Будинку Техніки, по вул. Грушевського, по проспекту Незалежності.
3. В теплиці була вирощена власними силами і коштами розсада квітів для влаштування квітників по місту в кількості 175 тис. штук. Безкоштовно надавали розсаду для дитячих садків і шкіл міста в випадках звернень, а також до пам’ятних знаків в місті.
4. Для урочистих подій в місті надавались букети і кошики з живих квітів вирощених в теплиці.

5. Проведена формовка туї західної біля адміністративного корпусу районної ради і по вул.. М. Грушевського.

6. По закінченню сезону були прибрані рослинні залишки квітів і вивезені з клумб.

7. Підготовлені і перекопані всі існуючі клумби до наступного сезону.
Згідно Програми на 2012 рік було виділено кошти в сумі 338800 гривень. Програма виконана і профінансована на 100 відсотків.

Директор КП «Пролісок» С. Бойчук

Документ опубліковано 05 грудня 2012