Про інформацію про готовність Долинського ВУВКГ до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 рр.

Від 31.10.2012. № 845-24/2012

Про інформацію про готовність Долинського ВУВКГ
до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 рр.

Беручи до уваги інформацію про готовність Долинського ВУВКГ до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 рр. та керуючись п.23 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію про готовність Долинського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 рр. взяти до уваги.

2. Долинському ВУВКГ усунути недоліки по підготовці підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 рр. висловлені на пленарному засіданні депутатами міської ради.

Додаток до рішення міської ради

від 31.10.2012. № 845-24/2012

Інформація

про готовність Долинського ВУВКГ до роботи в осінньо – зимовий період 2012 – 2013 рр.

Долинське ВУВКГ повідомляє, що по підготовці до роботи в осінньо – зимовий період 2012 -2013 рр. водопровідно – каналізаційного господарства району було заплановано 11 заходів, 9 з яких виконано повному обсязі, а саме:
– за власні кошти в сумі 14 тис. грн. замінено водопровідні вводи до будинків по вул. Пушкіна, 3, вул. Грушевського, 8, вул. Затишна, вул. Довбуша, 2а, вул. Шептицького, до дит. садка «Золота рибка», загальною довжиною 300 м.п..;
– за кошти міської ради в сумі 21,5 тис. грн. замінено 450 м.п. водопроводу по вул. Хмельницького;
– за власні кошти в сумі 32 тис. грн. проведено капітальний ремонт електродвигунів 100 кВт та 45 кВт для насосних агрегатів НС І-го підйому;
– за власні кошти в сумі 4,5 тис. грн. придбано трансформаторне масло та проведені регламентні роботи по підготовці високовольтних ліній електропередач (основні та резервні) до роботи в зимовий період;
– підготовлено паливні на дільницях Долинського ВУВКГ та завезено паливо для їх роботи;
– відремонтовано резервні насосні агрегати в насосних станціях І і ІІ підйомів очисних водопровідних споруд, а також на очисних каналізаційних спорудах;
– за 2012 рік Долинським ВУВКГ ліквідовано 390 аварій на водопровідних та каналізаційних мережах.
Однак із-за не виділення коштів міською радою не проведено роботи по заміні пожежних гідрантів, що вийшли з ладу через довготривалу експлуатацію, не завершено будівництво водопроводу по вул. Будівельників, вул. Стефаника, не виконані роботи по заміні водопроводу по вул. Чорновола та інших вулицях, особливо в старій частині міста.
Крім того нами розроблено проекти на реконструкцію водопровідних очисних споруд із застосуванням новітніх технологій та обладнання на суму 3056 тис. грн.:
– проект реконструкції арматурного залу фільтрувальної станції на очисних водопровідних спорудах;
– проект реконструкції насосної станції зворотної промивки на очисних водопровідних спорудах;
– проект реконструкції швидких фільтрів із заміною фільтруючого елементу та дренажної системи на очисних водопровідних спорудах.
Розроблено схеми оптимізації роботи систем централізованого водопостачання.
На 2013 рік Долинським ВУВКГ було направлено заходи в обласний екологічний фонд для фінансування наступних робіт:
– реконструкцію на діючих каналізаційних спорудах (реконструкція системи подачі повітря в аеротенки на діючих ОКС м. Долина) – 288,4 тис. грн.;
– реконструкцію каналізаційної мережі по вул. Котляревського – вул. Заводська в м. Долина (завершення робіт) – 248,1 тис. грн.;
– придбання насосного обладнання для заміни такого, що використало свої технічні можливості на комунальних каналізаційних системах – 998,4 тис. грн.;
– реконструкцію каналізаційної насосної станції в м. Долина (зовнішні мережі напірної каналізації ЗКН) – 2085,4 тис. грн.;
– реконструкція каналізаційної мережі проспект Незалежності – вул. Грушевського – 572,3 тис. грн.;
– реконструкція каналізаційної мережі с. М. Тур’я – вул. Обліски – 390,8 тис. грн.
На перспективу просимо виділяти кошти на заміну центральних та вуличних водопроводів. Є нагальна необхідність заміни сталевих, фізично зношених та морально застарілих водопроводів по проспекту Незалежності Ø400мм та Ø250мм, по вул. Обліски Ø250мм, вул. Степана Бандери Ø150мм, вул. Шептицького Ø160мм та інші, на сучасні поліетиленові.

Долинського ВУВКГ М. Мазур

Документ опубліковано 31 жовтня 2012