Про виконання програми співпраці територіальної громади міста Долини з волонтерами Корпусу Миру США в Україні на 2012 рік

Від 31.10.2012. № 844-24/2012

Про виконання програми співпраці територіальної
громади міста Долини з волонтерами Корпусу Миру
США в Україні на 2012 рік

Заслухавши та обговоривши звіт про виконання програми співпраці територіальної громади міста Долини з волонтерами Корпусу Миру США в Україні на 2012 рік та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

Затвердити звіт про виконання програми співпраці територіальної громади міста Долини з волонтерами Корпусу Миру США в Україні на 2012 рік (додається).

Додаток рішення міської ради

від 31.10.2012. № 844-24/2012

Звіт

1. Написання грантових заявок, залучення коштів

технічної допомоги в місто.

1.1 Написано та отримано грант від Корпусу Миру, за яким проведено запис цікавих життєвих історій літніх людей з Долинського району, зйомку фільму за участю професійного оператора та 6 учнів.
1.2 Спільно з випускниками Програми Посольства США «Відкритий світ» написано та отримано:
– три гранти для реалізації проектів з розвитку туризму на суму 81528,00 грн. Ці проекти передбачають розчищення туристичних шляхів в Карпатах, маркування, встановлення інформаційних щитів, друк карт та туристичних путівників;
– грант на реалізацію проекту «Здорові діти – наше майбутнє» на суму 37816,00 грн., який передбачав облаштування сімейного центру в дитячій лікарні. За цим проектом проведено ремонт кімнати, закупівлю спорткомплексу, сухого басейну, сенсорної доріжки, м’яких ігрових наборів тощо.
1.3. Написано та отримано три гранти MATRA/KAP Посольства Нідерландів для реалізації проекту з розвитку туризму на суму 36713,00 грн., який передбачає відновлення, маркування туристичних стежок, встановлення інформаційних стендів, збір сміття, друк брошур. Проект «Соціальні перетворення» на суму 162 755,00 грн. сприяє розвитку громадських організацій в м.Долина та за його межами. Проект «Концертний тур хору ім. Лисенка» на суму 29 000,00 грн. забезпечив фінансування транспортних витрат.

2. Робота з молоддю.

2.1. Двоє учнів зі шкіл № 4 та № 6 пройшли конкурс на участь у програмі FLEX, яка надає їм можливість протягом року навчатися та проживати в США.
2.2. Двоє молодих людей отримали необхідну консультацію та підтримку і зараз перебувають в США по Програмі Work&Travel.

3. Робота з різними цільовими групами в місті.

3.1. Спільно з працівниками Долинської центральної районної бібліотеки було організовано та проведено шість кіносеансів на англійській мові для дітей та три – для дорослих.
3.2. Щотижня відбуваються зустрічі клубів «Друзі музею» та «Промінь». Спільно з клубом «Промінь» в музеї була проведена фотовиставка та виданий наступний фотокаталог «Долина у променях». За сприянням Роберти Ілейжер фотографії місцевих фотографів ввійшли в календар на 2012 рік Корпусу Миру США в Україні, який друкується щороку великим тиражем та розповсюджується по всьому світі. 8 вересня 2012 року клубом «Друзі музею» було проведено збір коштів за участю хору імені Лисенка з Нідерландів для ремонту та облаштування концертної зали в Долинській школі естетичного виховання ім. М. Антоновича і фінансування учнівських стипендій.
3.3. Роберта Ілейжер веде тісну переписку з представниками побратимського комітету міста Прерії Вилидж. У вересні 2012 року Прерія Вилидж організувала фотовиставку долинських митців.

4. Робота на підтримку розвитку громади в місті.

4.1. Проведено 26 занять English Club для бажаючих отримати практику живого англомовного спілкування.
4.2. Спільно з Благодійним фондом громади м.Долина реалізовувався проект ЄС «Реалізація енергоефективних заходів в м.Долина». Проведено конкурс на виконання будівельних робіт та обрано трьох підрядників. В музеї встановлені вікна та двері, проведено роботу по утепленню зовнішніх фасадів.

Документ опубліковано 31 жовтня 2012