Про розгляд заяви гр. Федишин Р.М.

Від 26.09.2012. № 810-23/2012

Про розгляд заяви
гр. Федишин Р.М.

Розглянувши заяву громадянина Федишина Руслана Миколайовича, який проживає в ___________________________, про виділення земельної ділянки для ведення садівництва в м. Долина по вул. Чернишевського, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 116, 118 Земельного кодексу України, ст. 144 Конституції України, міська рада

1. Дати дозвіл громадянину Федишина Руслану Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0843 га для ведення садівництва в м. Долина по вул. Чернишевського, за рахунок земель міської ради, у власність.

2. Зобов’язати громадянина Федишина Р.М. замовити в ліцензованій землевпорядній організації проект відведення земельної ділянки і подати його для затвердження у встановленому законом порядку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань землекористування та земельних відносин і з питань містобудування та архітектури.

Документ опубліковано 26 вересня 2012