Про участь у конкурсі проектів

Від 26.09.2012. № 803-23/2012

Про участь у конкурсі проектів

Детально ознайомившись з умовами надання пільгових кредитів для реалізації проектів у сфері житлово-комунального господарства юридичним особам, у тому числі об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, за рахунок коштів державного бюджету, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Прийняти участь в конкурсі проектів про надання пільгових кредитів для реалізації проектів у сфері житлово-комунального господарства юридичним особам, у тому числі об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, за рахунок коштів державного бюджету.

2. Доручити громадській організації «Центр підтримки та розвитку реформ» спільно з відділом енергозбереження, інвестицій та муніципального розвитку міської ради подати проекти на розгляд «Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву» до 20 грудня 2012 року.

3. Фінансовому відділу міської ради, в разі затвердження проектів, передбачити кошти на його співфінансування в міському бюджеті на 2013 рік, в обсязі до 100 тис. грн.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Любомира Волошанського.

Документ опубліковано 26 вересня 2012