Про підпрограму освоєння відпочинкової зони «Парк-став» Програми благоустрою міста Долини на 2012 рік

Про підпрограму освоєння відпочинкової зони «Парк-став» Програми благоустрою міста Долини на 2012 рік

РІШЕННЯ


Від 30.03.2012. № 592-17/2012
м. Долина

Про підпрограму освоєння відпочинкової
зони «Парк-став» Програми благоустрою
міста Долини на 2012 рік

З метою забезпечення сталого розвитку міста Долина на основі залучення інвестицій та всіх форм позабюджетних коштів, реалізації стратегічних інвестиційних проектів, а також становлення іміджу відкритого та інвестиційно привабливого міста, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:


1. Затвердити підпрограму освоєння відпочинкової зони «Парк-став» Програми благоустрою міста Долини на 2012 рік (додається).

2. Комунальному підприємству «Комунгосп» забезпечити виконання заходів підпрограми.

3. Фінансовому відділу міської ради, забезпечити фінансування заходів підпрограми в межах коштів передбачених для фінансування Програми благоустрою міста Долини на 2012 рік.

4. Визначити, що для реалізації заходів підпрограми можуть бути залучені власні кошти КП «Комунгосп», кошти призначені на виконання депутатських повноважень чи інші кошти не заборонені чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.


Міський голова Володимир Гаразд

Затверджено:

рішенням міської ради

від 30.03.2012. № 592-17/2012

ПІДПРОГРАМА

освоєння відпочинкової зони «Парк-став»

Програми благоустрою міста Долини на 2012 рік

1. Мета підпрограми
Метою даної підпрограми є створення передумов для забезпечення ефективного функціонування відпочинкової зони «Парк-став», її належного утримання, благоустрою, охорони майна та інфраструктури силами та засобами балансоутримуючого підприємства КП „Комунгосп”.

В якості стратегічного пріоритету розвитку зони в даній підпрограмі та в концепції освоєння території вважається умова забезпечення вільного та безперешкодного доступу для всіх членів територіальної громади та туристів.

2. Цілі підпрограми
Підпрограмою передбачається досягнення наступних цілей:

  1. 1. Організаційні:

– створення в штатній структурі КП „Комунгосп” окремого підрозділу – служби „Парк-став” (таблиця 1) для забезпечення поточного утримання території відпочинкової зони, укомплектувати його персоналом та придбати необхідний інвентар;
– до квітня місяця розробити і подати на розгляд сесії міської ради а також широке громадське обговорення проект регуляторного акта «Правила поводження на території відпочинкової зони «Парк-став» в місті Долина» з метою його подальшого затвердження.

  1. 2. Експлуатаційні:

– підтримувати протягом календарного року високий рівень утримання, благоустрою, своєчасного прибирання території зони;
– провести в квітні місяці непромислове зарибнення ставу (придбання і запуск попередньо 1800 кг малька риби в орієнтовній пропорції: 50% – короп; 20% – білий амур; 20% – товстолобик; 10% – карась) та ввести тимчасовий мораторій на любительський вилов риби на період приживання малька (квітень – червень);
– запровадити з травня місяця та підтримувати цілодобову охорону території відпочинкової зони, а також водного плеса ставу силами штатних сторожів;
– забезпечити в період відпочинкового сезону функціонування рятувального поста для гарантування безпеки перебування відпочивальників на воді.

  1. 3. Інфраструктурні:

– провести поточний ремонт дамби ставу і встановити на ній гідроспоруду;
– придбати та встановити у відпочинковій зоні парку 2 біотуалети;
– встановити на території відпочинкової зони систему відео нагляду та облаштувати приміщення для сторожів;
– придбати та встановити на території парку спортивно-ігровий майданчик;
– створити на території зони елементи інфраструктури та благоустрою для проведення щорічних загальноміських Йорданських купань (будівництво конструкції на причалі, встановлення на джерелі статуї Івана Хрестителя);
– провести озеленення відпочинкової зони, придбати посадковий матеріал та провести його висаджування.

3. Ресурси для виконання підпрограми
3.1 Людські ресурси
Як було зазначено вище, для забезпечення втілення цілей підпрограми пропонується в штатній структурі КП «Комунгосп» створити окрему службу «Парк-став» шляхом введення в неї як вже існуючих штатних одиниць так і створенням нових.
Загалом, штатна структура служби «Парк-став» КП «Комунгосп» складатиметься з наступних одиниць:
– майстер по благоустрою парку – 1 чол. (пропонується ввести);
– сторож – 4 чол. (пропонується ввести);
– матрос-рятувальник – 3 чол. (вже наявні);
Додатково, для забезпечення прибирання території, за територією відпочинкової зони буде закріплена штатна одиниця прибиральниця – 1 чол., вже наявна – в службі благоустрою КП «Комунгосп».

Таблиця 1 – Людські ресурси необхідні для виконання Підпрограми

п/п

Посада

Коеф-т окладу до мін. з/п

К-сть одиниць

Термін контракту, міс.

Річний фонд з/п з нарахув., грн.

1

Майстер по благоустрою парку

1,2 х 1,8

1

9

36535

2

Сторож

1 х 1,2

4

8

72272

3

Матрос-рятувальник

1,2 х 1,2

3

4

32591

Разом

141398


В даній таблиці:

  • Майстер по благоустрою парку (1 чол.) забезпечує загальну координацію утримання і благоустрою зони «Парк-став» в тому числі керує рятувальною службою.
  • Сторожі (4 чол.) є посадовими одиницями, що забезпечуватимуть цілодобову охорону території зони і водного плеса, а також утримання в належному стані елементів благоустрою та інфраструктури, покіс трав, догляд за зеленими насадженнями, участь в прибиранні території тощо.
  • Матроси рятувальники (3 чол.) – сезонні робітники (травень-жовтень), покликані забезпечити безпеку перебування на воді особами, що експлуатують водні засоби в період відпочинкового сезону та попередження самовільного купання на ставі.


3.2. Матеріальні ресурси
До цієї категорії необхідно в першу чергу віднести обладнання, інвентар, матеріали та основні засоби, необхідні службі «Парк-став» для належного виконання функцій з утримання та розвитку території зони. Цими ресурсами є: мальок для зарибнення ставу, мотокосарки, паливо для плавзасобів та мотокосарок, запчастини тощо.
Крім того, до цієї ж категорії ресурсів слід віднести і передбачувані капітальні видатки, такі як: будівництво будиночку для сторожів, встановлення гідроспоруди на дамбі, придбання посадкового матеріалу та озеленення парку, придбання спортивних та ігрових елементів та встановлення майданчика.

4. Фінансування Підпрограми

п/п

Стаття видатків

Сума,

грн.

1. Поточні видатки, в т.ч.:

151398,00

1.1

Оплата праці з нарахуваннями*

141398,00

1.2

Паливно-мастильні матеріали

5000,00

1.3

Матеріали та інвентар

5000,00

2. Капітальні видатки, в т.ч.:

245000,00

2.1

Придбання малька риби

50000,00

2.2

Облаштування приміщення для сторожів, придбання і встановлення апаратури для відеонагляду

50000,00

2.3

Будівництво альтанки

15000,00

2.4

Придбання посадкового матеріалу

20000,00

2.5

Придбання біотуалетів (2 шт.)

15000,00

2.6

Придбання і встановлення спортмайданчика

70000,00

2.7

Реконструкція пірсу та джерела

10000,00

2.8

Придбання мотокосарок

15000,00

ВСЬОГО

396398,00


  1. 5. Перспективи розвитку

Виходячи з мети даної підпрограми та з метою комплексного освоєння відпочинкової зони «Парк-став», протягом наступних років передбачається також реалізувати наступні проекти капітального характеру:

  • будівництво мережі ливневого водовідведення (проект вже розпочато);
  • будівництво мережі фекальної каналізації житлової зони навколо території відпочинкової зони (вул. Шевченка, вул. Привокзальна);
  • спорудження стаціонарного громадського туалету;
  • встановлення трансформаторної підстанції та прокладання додаткової ЛЕП для покриття потреб в електроенергії для перспективних проектів розвитку відпочинкової зони;
  • будівництво центральної міської сцени;
  • капітальний ремонт пішохідних та вело-доріжок навколо ставу та в межах парку;
  • встановлення дитячих ігрових та спортивних елементів, створення повноцінного майданчика для заняття ігровими видами спорту (волейбол, гандбол, міні-футбол тощо);
  • облаштування громадського пляжу та реконструкція другого причалу;
  • впорядкування та облаштування локальних відпочинкових зон (встановлення альтанок);
  • повноцінне освоєння та капітальний ремонт приміщень колишнього літнього кінотеатру (школа веслування, тренажерний зал) і танцмайданчика, тощо;
  • облаштування стоянки для автомобілів та заїзду із сторони лікарні.

Наведений список майбутніх доцільних до реалізації проектів не є вичерпним, а їх реалізація сприятиме максимальному задоволенню попиту долинян та гостей міста в якісних відпочинкових послугах.
Джерелами фінансування даних проектів можуть виступати кошти: бюджетів усіх рівнів (державний, обласний, районний та міський), державні та регіональні цільові програми та фонди (зокрема екологічний фонд), кошти донорів технічної допомоги та інвесторів.

Документ опубліковано 30 березня 2012
Чинний
Детальніше