Про розгляд звернення ТзОВ «Влад-Плюс» щодо зменшення розміру пайової участі

Від 23.02.2012. № 551-16/2012

Про розгляд звернення ТзОВ «Влад-Плюс»
щодо зменшення розміру пайової участі

Розглянувши звернення ТзОВ «Влад-Плюс» (Черпак В. Л.) щодо зменшення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста на суму кошторисної вартості проведених робіт по влаштуванню господарського питного водопроводу В – 1 (позаплощадковий), відповідну документацію, беручи до уваги п. 5 ст. 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Прийняти в комунальну власність господарський питний водопровід В – 1 протяжністю 196 м, Ф 110 × 6,3 ПЕ, загальною кошторисною вартістю 47 287,20 грн.

2. Дозволити ТзОВ «Влад-Плюс» передати господарський питний водопровід В – 1 на баланс Долинському ВУ ВКГ.

3. Зменшити розмір пайової участі ТзОВ «Влад-Плюс» у розвитку інфраструктури міста на суму 47287,20 грн., які використані на влаштування господарського питного водопроводу В – 1 (позаплощадковий) від магістрального водопроводу Ф 500 до будівельного майданчика по вул. Обліски, 115-А.

4. Дозволити відділу економіки міської ради (Михнич Р. В.) провести перерахунок розміру пайової участі за мінусом вищевказаної суми.

Документ опубліковано 23 лютого 2012