Про орендну плату за оренду об’єктів комунальної власності

Від 23.02.2012. № 549-16/2012

Про орендну плату за оренду об’єктів
комунальної власності

Розглянувши звернення установ та організацій про звільнення від орендної плати за оренду приміщень, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Долина та враховуючи протокол комісії по відчуженню та наданню в оренду комунального майна територіальної громади м. Долина від 20.02.2012. № 2, рішення постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна та власності, рішенням міської ради від 08.05.2009. № 1316-34/2009 «Про Положення з надання пільг по орендній платі орендарям комунального майна територіальної громади м. Долина», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Встановити молодіжній громадській організації «Боксерський клуб «Прикарпаття» пільгову орендну плату на нежитлове приміщення загальною площею 305,2 кв. м, розташоване за адресою: вул. Обліски, 34, для діяльності клубу в розмірі 1 (однієї) грн. терміном до 31.12.2012 року.
1.1. Зобов’язати молодіжну громадську організацію «Боксерський клуб «Прикарпаття» протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та вивіз твердих побутових відходів.

2. Встановити пільгову орендну плату Долинській районній організації ветеранів військової служби і органів внутрішніх справ на нежитлове приміщення загальною площею 18,0 кв. м, розташоване за адресою: вул. Промислова, 5, для використання під офіс в розмірі 1 (однієї) грн. терміном до 31.12.2012 року.
2.1. Зобов’язати орендаря Долинську районну організацію ветеранів військової служби і органів внутрішніх справ протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

3. Встановити пільгову орендну плату Долинській районній організації Української спілки ветеранів Афганістану на нежитлове приміщення загальною площею 19,6 кв. м, розташоване за адресою: вул. Промислова, 5, для використання під офіс в розмірі 1 (однієї) грн. терміном до 31.12.2012 року.
3.1. Зобов’язати орендаря Долинську районну організацію Українська спілка ветеранів Афганістану протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

4. Встановити пільгову орендну плату Долинській районній організації учасників бойових дій (Воїнів Інтернаціоналістів) на приміщення загальною площею 20,8 кв. м, розташоване за адресою: вул. Промислова, 5, для використання під офіс в розмірі 1 (однієї) грн. терміном до 31.12.2012 року.
4.1. Зобов’язати орендаря Долинську районну організацію учасників бойових дій (Воїнів Інтернаціоналістів) протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

5. Встановити пільгову орендну плату Долинському міжрайонному відділу кримінально-виконавчої інспекції департаменту з питань виконання покарань на приміщення по вул. Промислова, 5, загальною площею 34,2 кв. м, для використання під офіс, в розмірі 1 (однієї) грн. терміном до 31.12.2012 року.
5.1. Зобов’язати орендаря Долинський міжрайонний відділ кримінально-виконавчої інспекції департаменту з питань виконання покарань протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та вивіз твердих побутових відходів.

6. Встановити пільгову орендну плату релігійній громаді «Святого апостола Андрія Первозванного» на приміщення загальною площею 55,9, кв. м, розташоване за адресою: проспект Незалежності, 12, для проведення виховної роботи з дітьми та молоддю в напрямку релігійно-духовного розвитку в розмірі 1 (однієї) грн. терміном до 31.12.2012 року.
6.1. Зобов’язати релігійну громаду «Святого апостола Андрія Первозванного» протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та вивіз твердих побутових відходів.

7. Встановити пільгову орендну плату Долинській районній організації ветеранів України на приміщення загальною площею 24,7 кв. м, розташоване за адресою: вул. Промислова, 5, для використання під офіс в розмірі 1 (однієї) грн. терміном до 31.12.2012 року.
7.1. Зобов’язати орендаря Долинську районну організацію ветеранів України протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

8. Встановити пільгову орендну плату Центру поштового зв’язку №2 Івано-Франківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» на нежитлове приміщення загальною площею 80,2 кв. м, розташованого за адресою: проспект Незалежності, 12, що використовується для діяльності відділення поштового зв’язку Долина – 4 в розмірі 1 (однієї) грн. терміном до 31.12.2012 року.
8.1. Зобов’язати центр поштового зв’язку № 2 Івано – Франківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги, електроенергію та вивіз твердих побутових відходів.

9. Встановити пільгову орендну плату комунальному підприємству «Долинське міське управління капітального будівництва» за приміщення загальною площею 26,94 кв. м по вул. Антоновича, 21, що використовується під офіс в розмірі 1 (однієї) грн. терміном до 31.12.2012 року.
9.1. Зобов’язати орендаря комунальне підприємство «Долинське міське управління капітального будівництва» протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

10. Встановити пільгову орендну плату комунальному підприємству «Архітектурно- планувальне бюро Арка» за приміщення загальною площею 26,6 кв. м по вул. Антоновича, 21, що використовується під офіс в розмірі 1 (однієї) грн. терміном до 31.12.2012 року.
10.1. Зобов’язати орендаря комунальне підприємство «Архітектурно – планувальне бюро Арка» протягом дії договору оренди приміщення проводити оплату за комунальні послуги та електроенергію.

Документ опубліковано 23 лютого 2012