Про розгляд клопотання управління Державної казначейської служби України у Долинському районі

Від 28.02.2013. № 1010-28/2013

Про розгляд клопотання управління

Державної казначейської служби

України у Долинському районі

Розглянувши клопотання управління Державної казначейської служби України у Долинському районі, що знаходиться в м. Долина, вул. Хмельницького, 2А про переоформлення права постійного користування земельною ділянкою площею 0,1383 га по вул. Хмельницького, 2А для обслуговування адміністративного будинку управління державного казначейства у Долинському районі, Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою від 17.12.2007 р. зареєстрований в книзі записів реєстрації державних актів за № 02.07.303.00002, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України, ст. 144 Конституції України, міська рада в зв’язку з реорганізацією

В И Р І Ш И Л А :

1. Припинити право постійного користування головному управлінню Державного казначейства в України в Івано-Франківській області в зв’язку з реорганізацією, а Державний акти на право постійного користування земельною ділянкою площею 0,1383 га по вул. Хмельницького, 2А від 17.12.2007 р. зареєстрований в книзі записів реєстрації державних актів за № 02.07.303.00002 вважати такими, що втратив чинність.

2. Підтвердити управлінню Державної казначейської служби України у Долинському районі право постійного користування земельною ділянкою площею 0,1383 га по вул. Хмельницького, 2А для обслуговування адміністративного будинку.

3. Зобов’язати управління Державної казначейської служби України у Долинському районі замовити в ліцензованій землевпорядній організації технічну документацію для переоформлення державного акту на право постійного користування земельною ділянкою.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та земельних відносин.

Документ опубліковано 28 лютого 2013