Про розгляд клопотання гр. Кварцяна І.В.

Від 28.02.2013. № 1006-28/2013

Про розгляд клопотання
гр. Кварцяна І.В.

Розглянувши клопотання громадянки Кварцяної Іванни Василівни, яка проживає в ____________________________, про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для обслуговування магазину «М’ясна точка» в м. Долина проспект Незалежності, 13, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 123, 124 Земельного кодексу України, ст. 144 Конституції України, міська рада

1. Дати дозвіл громадянці Кварцяній Іванні Василівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0203 га для обслуговування магазину «М’ясна точка» в м. Долина, проспект Незалежності, 13 за рахунок земель міської ради, в оренду.

2. Зобов’язати громадянку Кварцяну І.В.:
2.1. Замовити в суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки і подати його для затвердження у встановленому законом порядку.
2.2. В місячний термін укласти з Долинською міською радою угоду про використання земельної ділянки.

3. Попередити громадянку Кварцяну І.В. що в разі невиконання п. 2 у вказані терміни буде розглянуто питання про скасування даного рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин.

Документ опубліковано 28 лютого 2013