Про проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам Козій О.В., Козій Л.П., Туркалевич С.О., Базилюк Т.О.

Від 28.02.2013. № 1001-28/2013

Про проект землеустрою щодо відведення

земельної ділянки громадянам Козій О.В., Козій Л.П.,

Туркалевич С.О., Базилюк Т.О.

Розглянувши клопотання громадян Козій Олександра Васильовича, Козій Лідії Петрівни, які проживають в _____________________, Туркалевич Світлани Олександрівни, яка проживає в ______________________, Базилюк Тетяни Олександрівни, яка проживає в ____________________, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0376 га, що знаходиться в м. Долина по вул. Пачовського, 10 для реконструкції з розширенням житлової квартири № 10 за рахунок приєднання нежитлового приміщення майстерні з надбудовою та влаштування окремого входу в житловий будинок, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 93, 124, 186 Земельного кодексу України, ст. 144 Конституції України, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити розроблений відповідно до рішення Долинської міської ради від 05.12.2012. № 910-25/2012 проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0376 га, що знаходиться в м. Долина по вул. Пачовського, 10 для реконструкції з розширенням житлової квартири № 10 за рахунок приєднання нежитлового приміщення майстерні з надбудовою та влаштування окремого входу в житловий будинок.

2. Надати громадянам Козій Олександру Васильовичу, Козій Лідії Петрівні, Туркалевич Світлані Олександрівні, Базилюк Тетяні Олександрівні земельну ділянку площею 0,0376 га, що знаходиться в м. Долина по вул. Пачовського, 10 для реконструкції з розширенням житлової квартири № 10 за рахунок приєднання нежитлового приміщення майстерні з надбудовою та влаштування окремого входу в житловий будинок в оренду терміном на 1 (один) рік.

3. Зобов’язати гр. Козій О.В., Козій Л.П., Туркалевич С.О., Базилюк Т.О.:

3.1. В місячний термін укласти з Долинською міською радою договір оренди земельної ділянки та провести його державну реєстрацію.

3.2. Провести благоустрій та освітлення прилеглої території згідно з вимогами технічних умов.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин.

Документ опубліковано 28 лютого 2013