Про внесення змін в Положення про порядок розміщення ТС

Від 28.02.2013. № 999-28/2013

Про внесення змін в Положення
про порядок розміщення ТС

Для приведення у відповідність до норм чинного законодавства Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Долина затвердженого рішенням сесії міської ради від 31.10.2012. № 849-24/2012, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про землеустрій”, ст. 12 Земельного кодексу України, ст. 144 Конституції України, міська рада

1. Внести зміни в Положенням про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Долина, затвердженого рішенням міської ради від 31.10.2012. № 849-24/2012 замінивши у відповідних відмінках наступні визначення:

1.1. “технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для встановлення Сервітуту відносно земельної ділянки, на якій передбачається розміщення ТС”
на
“технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право Сервітуту для розміщення ТС”

1.2. “організація, яка має ліцензію на здійснення землевпорядних робіт”
на
суб’єкт господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законодавством”.

Документ опубліковано 28 лютого 2013