Про програму охорони земель (регулювання та берегоукріплення річки Сівки) на 2013 рік

Від 21.02.2013. № 983-28/2013

Про програму охорони земель
(регулювання та берегоукріплення
річки Сівки) на 2013 рік

Заслухавши інформацію про програму охорони земель (регулювання та берегоукріплення річки Сівки) на 2013 рік та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Затвердити програму охорони земель (регулювання та берегоукріплення річки Сівки) на 2013 рік (додається).

2. Долинському комунальному підприємству «Комунгосп» забезпечити виконання заходів Програми.

3. Фінансовому відділу міської ради за рахунок коштів які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва профінансувати виконання заходів Програми.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

Затверджено:

рішенням міської ради

від 21.02.2013. № 983-28/2013

охорони земель (регулювання та берегоукріплення

річки Сівки) на 2013 рік

1. Загальні положення

Ця програма розроблена з метою охорони та покращення екологічного стану земель у місті Долині відповідно до ст. 209 Земельного кодексу України та ст. 12 Закону України «Про охорону земель».
Програма передбачає реалізацію комплексу заходів, спрямованих на виконання робіт щодо регулювання та берегоукріплення річки Сівки.
Виконавець цієї бюджетної програми – комунальне підприємство «Комунгосп» Долинської міської ради.

2. Мета та завдання Програми

– розробка проектно-кошторисної документації “Регулювання та берегоукріплення р. Сівка в м.Долина”;
– здійснення заходів (передбачених проектно-кошторисною документацією) для очистки та укріплення русла та зміцнення берегів річки з метою охорони прилеглих територій від зсувів, розмивів, підтоплень тощо.

4. Фінансування Програми

Реалізація заходів та виконання робіт в рамках цієї Програми фінансуються за рахунок коштів які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

5. Список заходів Програми

Стаття видатків

Сума, грн.

1

Виготовлення проектно-кошторисної документації та берегоукріплення р. Сівки в м. Долина.

2

Здійснення заходів (передбачених проектно-кошторисною документацією) для очистки та укріплення русла та зміцнення берегів річки з метою охорони прилеглих територій від зсувів, розмивів, підтоплень тощо.

Згідно кошторису

Документ опубліковано 21 лютого 2013