Про проект для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування

Від 21.02.2013. № 979-28/2013

Заслухавши інформацію начальника відділу енергозбереження, інвестицій та муніципального розвитку міської ради Володимира Смолія про умови та пріоритетні напрямки подання проектів на Всеукраїнський конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування в 2013 році, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

1. Затвердити проект «Розвиток місцевого ринку сільськогосподарської продукції Долинського регіону, шляхом створення в місті Долина комунальної системи сприяння реалізації надлишків продукції домашніх та підсобних господарств сільських населених пунктів» для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування 2013 року.

2. Доручити міському голові подати проект у встановлені терміни від імені Долинської міської ради.

3. Фінансовому відділу міської ради, в разі перемоги проекту на Всеукраїнському конкурсі, передбачити кошти на співфінансування дольової участі для реалізації проекту в проекті міського бюджету на 2014 рік.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Володимира Гаразда.

Документ опубліковано 21 лютого 2013