Про надбавки, матеріальну допомогу і преміювання заступника міського голови

Від 21.02.2013. № 972-28/2013

Про надбавки, матеріальну допомогу і
преміювання заступника міського голови

На підставі статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», положення про преміювання Долинської міської ради, міська рада

1. Встановити заступнику міського голови Смолію Володимиру Васильовичу щомісячну надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислуги років.

2. Надавати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати та преміювати заступника міського голови Смолія Володимира Васильовича щомісячно за результатами роботи, а також здійснювати преміювання до державних, професійних та ювілейних дат у розмірі, передбаченому нормативними документами та в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі апарату міської ради.

Документ опубліковано 21 лютого 2013