Про погодження меж земельних ділянок

Від 28.02.2013. № 1031-28/2013

Про погодження меж

земельних ділянок

Розглянувши заяву громадянки Борусінської Людмили Григорівни, з питань комісійного вирішення погодження межі земельних ділянок, беручи до уваги протокол комісії по розгляду звернень громадян про погодження межі, керуючись ст.12,158,159 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

1. Погодити межу між земельними ділянками гр. Борусінська Людмила Григорівна та гр. Кучера Здіслав Мечиславович по вул. Оксани Грицей, 1 за фактичним використанням вказаних земельних ділянок по встановлених та тривалий час існуючих межових знаках згідно протоколу про погодження меж від 25.01.2012 року.

2. Дане рішення долучити до документації по виготовленню державних актів на право власності на земельні ділянки.

Документ опубліковано 11 лютого 2013