Про програму підтримки Благодійного фонду громади м. Долина на 2013 рік

Від 10.01.2013. № 955-27/2013

Про програму підтримки Благодійного
фонду громади м. Долина на 2013 рік

З метою забезпечення максимально ефективної роботи Благодійного фонду громади м. Долина над реалізацією проектів в сфері підтримки розвитку громади, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Затвердити програму підтримки Благодійного фонду громади м. Долина на 2013 рік (додається).

2. Виконавцем Програми визначити Благодійний фонд громади м. Долина.

3. Фінансовому відділу міської ради, виходячи з можливостей доходної частини міського бюджету на 2013 рік, передбачити кошти на виконання заходів Програми.

4. Інформацію про виконання даної Програми заслухати на сесії міської ради в ІV кварталі 2013 року.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами виконкому Світлану Сапетну.

Затверджено:

рішенням міської ради

від 10.01.2013. № 955-27/2013

підтримки Благодійного фонду громади м. Долина на 2013 рік

1. Правова основа

Фонд громади міста Долини є неприбутковою благодійною організацією з місцевим статусом.

Фонд у своїй діяльності керується Конституцією та чинним законодавством України, а також Статутом.

Діяльність Фонду поширюється на територію міста Долина та Долинського р-ну.

Благодійний фонд громади м. Долина працює з метою залучення коштів технічної допомоги та реалізації заходів і проектів з підсилення демократичних процесів всередині громади, створення передумов для її якісного зростання.

2. Мета та завдання Програми

Метою реалізації Програми є створення передумов для забезпечення сталого розвитку територіальної громади шляхом максимально ефективної співпраці Благодійного фонду громади м. Долина, Долинської міської ради, бюджетних, інших установ на території міста та представників громади.

Реалізація Програми передбачається в рамках наступних завдань:

1. Написання грантових заявок, залучення коштів технічної допомоги в місто.

2. Робота з різними цільовими групами в місті, в т.ч. з молоддю.

3. Активізація волонтерського руху на підтримку соціально-економічного та культурного розвитку міста.

3. Фінансування Програми

Фінансування окремих видатків по Програмі із міського бюджету передбачається в основному для співфінансування видатків по проектах, які не передбачені в грантах, а також для проведення окремих заходів, в основі яких лежать принципи волонтерства та залучення громади до життя міста.

При фінансуванні з міського бюджету даної Програми на суму 48112 грн. лише від підписання грантових заявок потенційні надходження додаткових коштів на соціально-економічний розвиток міста можуть становити до 50 тис. дол. США.

4. Заходи з реалізації Програми

Найменування заходів

Виконавець

Фінансуванняз міського бюджету

Очікуваний результат

1 Написання грантових заявок, залучення коштів технічної допомоги в місто

1.1 Співфінансування на реалізацію проектів міжнародних фондів, посольств

Благодійний фонд спільно з місцевими партнерами

15 000 грн.

Реалізовані проекти в т.ч.:«Велосипедна громада», «З музикою в майбутнє», «Я-повноцінна і впевнена особистість» … – посольство США;«Соціальні перетворення» -МАТРА, посольство Нідерландів.
Фінансування на закупівлю продуктових та промислових товарів, транспортування.
1.2 Співфінансування проекту «Реалізація енергоефективних заходів в м,Долина» від ЄС (проект завершується в червні 2013 року)

Благодійний фонд громади м. Долина з працівниками міської ради

ІІІ квартал 2013 року

9640 грн.

Некапітальні видатки (оплата послуг підрядчиків, закупівля промислових товарів, поїздка до Києва з метою зустрічі з представниками департаменту ЄС в Україні)
1.3 Оплата праці працівника фонду громади

Благодійний фонд громади

21 960 грн.

Написання статей, прес-релізів до місцевих ЗМІ, для проектних партнерів, промоція міста, участь у реалізації проектних заходів, написання проектів, менеджмент проектів.

2 Робота з молоддю

2.1 Підтримка діяльності клубу англійської мови

Благодійний фонд громади спільно з ДЦРБ

Протягом 2013 року

Організація та проведення нових заходів, сприяння у підвищенні вмінь та навиків спілкування розмовною англійською мовою; надання консультацій про можливості участі в програмах навчання та обміну США.

2.2 Проведення екологічних акцій

Благодійний фонд громади та проектні партнери

ІІІ квартал 2013 року

Прибирання території берегів місцевих річок, лісів.

3 Робота на підтримку розвитку громади в місті

Підтримка діяльності клубу любителів туризму

БФГД спільно з представниками клубу

Протягом 2013 року

Написання та реалізація проектів, заходів.

3.2

Організація та проведення збору коштів на потреби Долинської міської дитячої лікарні

БФГД спільно з працівниками лікарні та проектними партнерами

ІІ-ІІІ квартал 2013 року

Закупівля продуктових, промислових товарів

3.3

Організація та проведення збору коштів на придбання тифлопринтера для сліпих та слабозорих дітей для Вигодського навчального корекційно-реабілітаційного центру

БФГД спільно з працівниками центру та проектними партнерами

ІV квартал 2013 року

Організація та проведення заходу за участю почесних гостей.

Всього передбачене фінансування в рамках Програми: 48100 грн.

Документ опубліковано 10 січня 2013
Втратило чинність