Оголошується збір комерційних (цінових) пропозицій щодо вартості послуги Зміни до генерального плану забудови міста Долина, суміщені з детальним планом території (код ДК 021:2015 - 71410000-5 Послуги у сфері містобудування)

Оголошується збір комерційних (цінових) пропозицій щодо вартості послуги з розроблення проекту "Зміни до генерального плану забудови міста Долина, суміщені з детальним планом території" (код ДК 021:2015 - 71410000-5 Послуги у сфері містобудування).

На виконання рішення Долинської міської ради від 24.10.2023 № 2427-35/2023 «Про зміни до генерального плану забудови міста Долина» Долинською міською радою (далі — Замовник) планується отримання послуги з розроблення проекту "Зміни до генерального плану забудови міста Долина, суміщені з детальним планом території" (код ДК 021:2015 - 71410000-5 Послуги у сфері містобудування).

Закупівля відбувається по пп.6 п.13 Особливостей – придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом.

Оголошення про проведення закупівлі за предметом закупівлі Зміни до генерального плану забудови міста Долина, суміщені з детальним планом території за ДК 021:2015:71410000-5: Послуги у сфері містобудування – UA-2024-05-10-008654-a.

Загальна інформація про послугу:

- технічні характеристики згідно технічного завдання

- графік надання послуги: до 31.12.2024 року;

- умови надання послуги: матеріали проекту змін мають бути представлені у трьох примірниках у паперовому вигляді (в кольорові) та в електронному вигляді на цифровому носії;

- умови оплати: післяплата 100%;

При формуванні ціни необхідно врахувати усі витрати на надання послуги, податки і збори, у тому числі, що сплачуються або мають бути сплачені відповідно до положень Податкового кодексу України, які можуть бути ним понесені у ході виконання договору, та пересилку документів в обидві сторони.

Вимоги до формування пакету документів:

Комерційна (цінова) пропозиція у довільній формі на фірмовому бланку (в разі наявності) в гривнях з/без ПДВ за підписом менеджера/керівника/уповноваженого та з печаткою (за наявності).

При цьому, предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі).

Просимо детально ознайомитись з переліком необхідних документів, які потрібно буде надати учаснику у разі, якщо його комерційна (цінова) пропозиція буде визнана найнижчою. Посилання на тендерну документацію – Тендерна документаціяhttps://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-05-10-008654-a

Пропозиції необхідно подавати у вигляді листа з темою: «Комерційна (цінова) пропозиція Зміни до генерального плану» за адресою: м. Долина, проспект Незалежності 5, громадська приймальна, або електронним листом з зазначеною темою «Комерційна (цінова) пропозиція Зміни до генерального плану» на електронну адресу kprotsiv@ukr.net не пізніше, ніж до 12:00 години 1 серпня 2024 року.

Контактна інформація для консультацій:

Катерина Проців

Електронна пошта: kprotsiv@ukr.net