Відбудуться громадські слухання 22 грудня 2023 року о 15.00 год. в приміщенні Тяпчанського старостинського округу (с. Тяпче, вул. Миру, 53) щодо проекту містобудівної документації: «Внесення змін до генерального плану села Тяпче Калуського району Івано-Франківської області»

23.11.2023

Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, розробником – ФОП Микуляк О.В., підстави для розроблення – рішення Долинської міської ради від 17.11.2022 №1858-24/2022 «Про розроблення змін до генерального плану села Тяпче» та містобудівний моніторинг.

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури Долинської міської ради за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5 каб. 25.

Пропозиції до проекту детального плану території подавати у письмовому вигляді до громадської приймальні за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5, 1 поверх з 23.11.2023р. по 22.12.2023р.

Для участі в громадських слуханнях запрошуємо: громадськість (в значенні відповідно до ЗУ "Про стратегічну екологічну оцінку"); уповноважених осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація; уповноважених посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація.

Рішення

Завдання на розроблення містобудівної документації

Розпорядження №346

Пояснювальна записка

Зміна 1

Зміна 2

Зміна 3

Зміна 4

ІТЗ-1

ІТЗ-2

Внесення змін до генерального плану села Тяпче Калуського району Івано-Франківської області

План сучасного використання земель